środa, 7 marca 2012

RynekWtorny.pl - domena na sprzedaż (pakiet)


Absolutnie unikatowy pakiet 5-ciu domen. Obecnie pod główną domeną rynekwtorny.pl znajduje się serwis poświęcony ...rynkowi wtórnemu nieruchomości. 

W świetle deregulacji wymogów dotyczących zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami można oczekiwać, że rynek zaleją wkrótce kolejne podmioty pośredniczące w sprzedaży nieruchomości. Jak dać się zapamiętać pośród tak wielu konkurencyjnych brandów? Kupując domenę, która oddaje najlepiej charakter firmy - RynekWtorny.pl 

W ostatnim czasie w branży nieruchomości pojawiło się wiele interesujących podmiotów. Jeden z nich prezentuje nieruchomości w postaci wizualizacji 360 stopni. Inny prezentuje doradców, pośredników i pozwala społeczności na ich ocenianie i rekomendowanie. Jeszcze inny agreguje oferty z innych portali, kolejny dostał wielki zastrzyk gotówki na rozwój od pewnego VC. Jest tylko jeden problem - choćbym chciał, za cholerę nie mogę na nie powrócić, gdyż nie jestem w stanie przypomnieć sobie ich nazw. Za to co jakiś czas  trafiam na nie w kampaniach Google. Inaczej mówiąc, inwestują one w reklamę, szkoda tylko że użytkownicy nie powrócą do nich, bo szanse na zapamiętanie ich domen są niemal zerowe.  Czy na początek nie lepiej zainwestować niewielkie pieniądze w nazwę którą da się zapamiętać za pierwszym razem? Jeśli są podmioty, który wybierają inną drogę muszę życzyć im powodzenia. 
Będzie im potrzebne...

Pakiet 5 domen. 
(wyłącznie w pakiecie: rynekwtorny.pl, rynekwtorny.com, rynekwtórny.pl, rynekwtorny.eu, rynekwtórny.org)