RynekWtorny.pl - domena na sprzedaż (pakiet)

Pakiet 5 prestiżowych domen - czeka na Ciebie. Przeczytaj dlaczego ten zakup to nie koszt, a inwestycja i długofalowe oszczędności >>>

<<< Oferta nieaktualna >>>Absolutnie unikatowy pakiet 5-ciu domen. Zalety pakietu: 

Łatwa do powtórzenia nazwa strony (reklama radiowa, TV, wywiady, rozmowy telefoniczne)
Poza najbardziej "intuicyjną" domenę rynkekwtorny.pl, w komplecie masz także domenę IDN rynekwtórny.pl - więc bez problemu możesz ją reklamować w radio, przekazywać jej adres w rozmowach telefonicznych, podczas wystąpień w telewizjach, konferencji. Nie musisz po wymienieniu nazwy strony dodawać: "oczywiście bez polskich znaków". Prestiżowa domena 
Jeśli prowadzisz biznes mając taką domenę, Twoi klienci, będą wiedzieli, że mają do czynienia z poważną, profesjonalną organizacją, za którą stoi prestiż, kapitał, doświadczenie. Nie ma szans, że któryś z potencjalnych klientów uzna Twój biznes za niegodny uwagi z powodu słabej, trudnej do zapamiętania, lub długiej domeny. Jednorazowa inwestycja w taką domenę = nieustające oszczędności w wydatkach reklamowych. Dlaczego?

a) Klienci, którzy raz widzieli Twoją reklamę zapamiętają adres Twojej strony - jest łatwy do zapamiętania gdyż bazuje na oczywistych skojarzeniach i składa się z nazw rodzajowych

b) "wolę przeznaczyć te pieniądze na kampanie w google" - abstrahując, od tego ile kupisz za to przejść na stronę, pomyśli o użytkowniku i konwersji w momencie, gdy przychodzi on wydać swoje pieniądze na rynekwtorny.pl lub wtorny-rynek-najlepsze-nieruchmosci.com.pl (lub net). Zostawiłabyś swoje dane na takiej stronie? Ja nie.  
Poza tym pomyśl o tzw. powracającym użytkowniku - pozwól mu zapamiętać swój adres skoro już ściągnąłeś go na stronę za kilkadziesiąt, czy kilka złotych. 

c) krótsza domena, bez objaśniania pisowni na antenie radia, czy TV, to czysta oszczędność sekund - zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na kolejne jingle, czy spoty, a w zaoszczędzonym czasie opowiedzieć więcej o Twoim produkcie. 

d) nikt nie "podkradnie" Ci ruchu - niezależnie od tego, co w pole przeglądarki wpisze osoba, która słyszała o Twojej stronie, a dokładniej jaką końcówkę, czy "pl", czy "com", czy "org", czy "eu" - przekierowanie ustawisz na adres Twojej firmy. 

e) stworzę nazwę własną, jak "Allegro", czy "Google" - ludzie ją zapamiętają! 
Powodzenia...

W ostatnim czasie w branży nieruchomości pojawiło się wiele interesujących podmiotów. Jeden z nich prezentuje nieruchomości w postaci wizualizacji 360 stopni. Inny prezentuje doradców, pośredników i pozwala społeczności na ich ocenianie i rekomendowanie. Jeszcze inny agreguje oferty z innych portali, kolejny dostał wielki zastrzyk gotówki na rozwój od pewnego VC. 
Jest tylko jeden problem - choćbym chciał, za nic w świecie nie podam Ci ich adresów www - bo ich po prostu nie pamiętam. Cóż, mogę współczuć inwestorom, którzy zaakceptowali koszty reklamy - i "przyoszczędzili" na zakupie domen. Dla jakich serwisów pasuje domena rynekwtorny.pl 
- pomysły na biznes:

Jaka domena dla agencji nieruchomości? Jaki adres www dla nowego pośrednika nieruchomości?

1. Stowarzyszenie/ Zrzeszenie/ Organizacja skupiająca Agencje/Pośredników nieruchomości - zamiast z zaciśniętymi zębami zgadzać się na kolejne podwyżki dyktowane przez największe portale z ogłoszeniami, wystarczy jedno-dwu miesięczny bojkot, by za zaoszczędzone na abonamencie pieniądze wybudować portal, na którym oferty publikować będę zrzeszone podmioty. Cała kontrola zostaje wówczas po stronie zrzeszającej organizacji, która może samodzielnie kształtować cennik dla swoich członków.

Ważne - skąd ruch?: od tego momentu, każda z agencji promuje nie zewnętrzny portal z ogłoszeniami, a portal którego jest poniekąd współwłaścicielem. Dzięki linkom zewnętrznym portal RynekWtorny.pl szybko zyskuje coraz wyższą pozycję w Google. 

2. Agencja nieruchomości - jeśli nowa, warto wystartować z konkretną nazwą. Jeśli nazwa twojej agencji jest trudna (bo prowadzisz działalność od dawna i jest to być może nawet działalność jednoosobowa), pokaż innym w branży jak się rozwiązuje takie kwestie

3. Serwis ogłoszeniowy - na rynku jest kilka uznanych rozpoznawalnych serwisów, które zaczęły działalność kilka, lub kilkanaście lat temu. Dziś wypracowanie rozpoznawalności z oryginalnymi nazwami własnymi byłoby szalenie kosztowne - na pewno droższe niż poniższa cena 4. Startup - usługi dla rynku wtórnego nieruchomości. Nie tylko serwisy z ofertami mogą zaistnieć pod taką nazwą. Są jeszcze inne usługi związane z tym rynkiem 

5. Serwis dla rozwodników - to pomysł jednego z kolegów, który rzucił taką propozycję w żartach, ale jeśli by się trochę zastanowić, czy nie ma w Polsce osób, które są po rozwodach, mają życiowe doświadczenie i już na etapie szukania "drugiej" połowy jasno chcą wyartykułować tę informację? ;)

6. Rynek wtórny - rzeczy używane - pojęcie to odnosi się do rzeczy nie kupowanych jako nowe, czyli z "drugiej ręki" - a to nie tylko domy i mieszkania. Może masz pomysł na serwis ogłoszeniowy, giełdę rzeczy używanych? WAŻNE: A może współpraca? Jeśli jesteś w stanie wnieść pomysł, masz zaplecze, ludzi, środki, doświadczenie, możemy porozmawiać o współpracy. Wówczas ja mogę wnieść domeny. Jednak tu liczą się tylko poważne propozycje (co jest poniekąd zaprzeczeniem, bo jeśli poważnie myślisz o biznesie, to po prostu kupisz te domeny i zajmiesz się zarabianiem pieniędzy, a nie dzieleniem z kimś przyszłych zysków)

Pakiet 5 domen. 
(wyłącznie w pakiecie: rynekwtorny.pl, rynekwtorny.com, rynekwtórny.pl, rynekwtorny.eu, rynekwtórny.org) 


Cena: 11 999 netto + VAT